آتلیه دهکده چاپ مجهز به 3 سایت طراحی با پرسنل مجرب و حرفه ای مسلط به نرم افزار های گوناگون از جمله کورل (Corel Draw)، فتوشاپ (PhotoShop)، اتوکد (Auto CAD) و سایر نرم افزارهای مورد نیاز می باشد.

دهکده چاپ در کنار دیگر خدمات خود، انواع لوازم التحریر معمولی، فانتزی، اداری و دانشگاهی را در فروشگاه خود ارائه می نماید.

مجموعه بزرگ دهکده چاپ در سال 1392 تاسیس و هر روز به سیستم خدمات رسانی پیشرفته تری مجهز گردیده است.

از دهکده چاپ دست خالی بیرون نخواهید رفت! شما می توانید لوازم جانبی کامپیوتر را نیز با بهترین قیمت و کیفیت از دهکده چاپ تهیه کنید.

چاپ دیجیتال برای کارهای چاپی با تیراژ پایین و سرعت بالا مناسب می باشد و این دستگاهها قابلیت چاپ بروشور - کاتالوک - کارت ویزیت - کارت دعوت و نمونه گیری چاپ برای کتاب و دیگر موارد را داراست.

سفارش انواع مهر لیزری، ژلاتینی و برنجی به صورت دستی و اتوماتیک را به دهکده چاپ بسپارید.

آتلیه دهکده چاپ در کنار شماست تا مناسب ترین مهر را برای کسب و کار خود داشته باشید.

خدمات لیزر شامل برش و حکاکی بر روی کلیه اجناس غیر فلزی می گردد.

ریسو گراف (Risograph) در حقیقت نام نوعی از چاپ نیست بلکه نامی تجاری است که یک شرکت ژاپنی بر روی محصول جدید خود که نوعی چاپ تلفیقی را ارائه می کرد گذاشت.

افست نوعی از چاپ است که امروزه به طور بسیار گسترده برای چاپ انواع کتاب ، مجله ، بروشور و کاتالوگ ، پوستر و خلاصه هر چیزی که قرار است بر روی کاغذ و با تیراژ بالا (معمولاً 1000 عدد یا بیشتر) و نیز با کیفیت بالا چاپ شود مورد استفاده قرار می گیرد.

 

چاپ لارج فرمت یا چاپ با ابعاد بزرگ محصولی دیگر از خدمات چاپ دیجیتال می باشد که برای تکمیل موضوع تبلیغات از آن استفاده می شود.
چاپ لارج فرمت به دو بخش چاپ indoor و outdoor که به معنی چاپ فضای داخلی و چاپ فضای خارجی می باشد تقسیم می شود .